PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK RENO

KOUZELNÍK RENO - PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK A ILUZIONISTA MODERNÍ DOBY , KTERÝ NABÍZÍ NĚKOLIK DRUHŮ KOUZELNICKÝCH VYSTOUPENÍ , JAKO JE NAPŘÍKLAD CLOSE UP MAGIC (KOUZLENÍ Z BLÍZKA) , POULIČNÍ MAGIE (STREET MAGIC SHOW) A DÁLE NĚKTERÉ DRUHY KOUZEL , JAKO JSOU NAPŘÍKLAD JEVIŠTNÍ KOUZLA A ILUZE..
UPŘEDNOSTŇUJE KARETNÍ KOUZLA , KOUZLA S PROVAZY, VIZUÁLNÍ EFEKTY A MANIPULACE S MINCEMI , BANKOVKAMI A PODOBNĚ , LEVITACE MENŠÍCH PŘEDMĚTU A TO PŘÍMO V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI , PŘÍMO PŘED ZRAKY DIVÁKŮ .


Zdravím všechny příznivce a fanoušky kouzel a magie.
Mé umělecké jméno je Reno, jsem profesionální iluzionista a kouzelník moderního stylu a kouzel, oblíbených hlavně zemích západní evropy a USA.
Tomuto krásnému umění se věnuji zhruba 11 let a mezi mé obory kouzel patří tzv. CLOSE UP MAGIC ( v překladu: kouzla z blízka, neboli mikromagie ).
Jedná se o druhy kouzel, při kterých je divák v přímém kontaktu s kouzelníkem a jeho kouzly a může se tak těchto kouzel přímo sám zúčastnit.
Jejich krása spočívá v tom, že i když jsou diváci v bezprostřední blízkosti a mají vše "na dlani", přesto se před jejich očima stávají neuvěřitelné efekty a kouzla, které popírají jakákoliv logická vysvětlení a tím přispívají k příjemné a nezapomenutelné zábavě.
Tento druh kouzelnických vystoupení je u diváků velice oblíben a preferován, především i proto, že jejich příprava nezabere příliš místa a času, jako například velké jevištní iluze, přitom síla efektů mikromagie je srovnatelná a někdy i větší.
Patří sem například karetní kouzla a manipulace, kouzla s mincemi, bankovkami, levitace malých předmětů atd.
Samozřejmě vystupuji také na jevišti, v luxusních kasínech a podobných podnicích, ale své umění rád převádím i
" na ulici " ( Magic street Show ) především ve Francii a Německu, kde jsou tato vystoupení velice populární a jsou mnohdy natáčena i tv kamerou a videokamerami náhodných turistů a diváků.
Je to v podstatě jistý druh reality show která se do naší země teprve dostává a v budoucnu určitě získá vysokou prestiž i u nás..
Srdečně vás na má vystoupení zvu a přeji příjemnou zábavu a nezapomenutelné zážitky..
Veškeré dotazy týkající se Rena a jeho vystoupení vám rád osobně zodpoví na
TEL:
+420 723 393603

EMAIL:
reno.black@centrum.cz
 

PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK RENO - MIKROMAGIE - KOUZLA - ILUZE - STREET MAGIC SHOW

 
 

CLOSE UP MAGIC

Toto vystoupení se dříve nazývalo salonní magie a nejvíce se uplatňuje na soukromých večírcích, firemních akcích a všude tam, kde chtějí být lidé v blízkém kontaktu a mít kouzla "jako na dlani". Sedí jako v divadle, jejich počet je omezen pouze velikostí místnosti a viditelností, která je však zpravidla dobrá, protože většina efektů se provádí ve stoje, popř. v sedě u stolu. Ideální počet osob je 5-30, při videoprojekci je počet osob neomezený. Ozvučení je velice kvalitní. Při vystoupení se požívá kvalitní bezdrátový mikrofon, který je připevněn na saku. Délka show je dle požadavků. Zpravidla bývá od 20-50 minut, popř. lze provést několik vstupů během večera.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one